7 november 2012

Existujú autori, ktorých fotografie vám utkvejú v pamäti. Ich nezameniteľný pohľad na svet prostredníctvom fotoaparátu učaruje každému milovníkovi fotografie. Tomáš Záhumenský k nim rozhodne patrí. Dovolíme si tvrdiť, že patrí medzi najlepších slovenských fotografov svadobnej fotografie, ale nie len to. Okrem rodinnej fotografie vyniká aj v reportáži a v krajine. Nech sa páči, v sérii Rendezvous vám s Tomášom prinášame rozhovor.

› Čítať ďalej ‹
6 november 2012

Slnečné dni sú nenávratne preč. Na dlhé zimné večery sme pre vás pripravili obrázkový návod, ktorý vám ukáže, ako si vyrobiť vlastnoručne papierové osvetlenie na vašu svadbu. Jednoduchá svadobná dekorácia, ktorá dotvorí tú správnu romantickú atmosféru.

› Čítať ďalej ‹
2 november 2012

Užívame si posledné lúče jesenného slniečka, ozývajú sa prvé nočné mrazíky a z televízie na nás “útočia” vianočné reklamy. To sú jasné znaky toho, že jeseň nás opúšťa a blíži sa nevestami nemenej obľúbené zimné obdobie. V tomto sychravom počasí sme pre vás pripravili posledný tohoročný diel plný slnečných jesenných inšpirácií.

Náš seriál však nekončí, už čoskoro prinesieme niekoľko krásnych zimných inšpirácií pre vašu svadbu.

› Čítať ďalej ‹
12 október 2012

Určite ste o ňom už počuli. Jeho charakteristické fotografie sa nedajú prehliadnuť. Svadobný a rodinný fotograf Peter Mečiar je ďalším hosťom našich rozhovorov zo série Rendezvous.

› Čítať ďalej ‹
12 október 2012

Ako sa hovorí, radšej raz vidieť ako dva krát počuť. Platí to aj pre svadobné dekorácie, ktorých výrobu zvládnete sami. Pripravili sme pre vás krátky obrázkový návod ako si vyrobiť svoj vlastný pompom.

› Čítať ďalej ‹
12 október 2012

Vybrali ste si už hudbu do vášho svadobného videa? Ponechávate výber na kameramanovi, alebo máte vlastné obľúbené skladby? Väčšina svadobných klipov obsahuje rovnaké melódie a skladby známych autorov.

› Čítať ďalej ‹