17 december 2012

Už len niekoľko dní nás delí od najkrajšieho sviatku roka, od Vianoc. Kto by ich nemal rád. V predošlých dieloch zimných inšpirácií sme vás presvedčili, že svadba v zime má svoju čarovnú atmosféru. Prinášame vám ďalší diel, v ktorom vám ukážeme nápady na to, ako si urobiť peknú svadbu v zime a dokonca s vianočným nádychom. Poďte sa s nami ponoriť do čara Vianoc.

› Čítať ďalej ‹
3 december 2012

Slovensko má veľa mladých a talentovaných fotografov. Sme radi, že vám môžeme v našom seriáli rozhovorov Rendezvous predstaviť ďalšieho. Presnejšie ju. Volá sa Michaela Krištofová alias Alafeta. Veľmi rada na svojich fotografiách zachytáva emócie a porušuje konvencie. Opýtali sme sa jej otázky, ktoré by vás mohli zaujímať. Nech sa páči toto je Alafeta.

› Čítať ďalej ‹
2 december 2012

Pripravili sme pre vás ďalší efektný tip na svadobnú dekoráciu. Tento krát vám budú stačiť obyčajné jabĺčka alebo hrušky, ktoré pomocou šikovného triku premeníte na nápadité a netradičné menovky. Váš svadobný stôl ožije a hostia pri hľadaní svojho miesta prežijú neobyčajný zážitok. Navyše je táto dekorácia vhodná pre zimnú svadbu. Presvedčte sa a vyskúšajte.

› Čítať ďalej ‹
21 november 2012

Nikdy by ste si nepomysleli, že by váš najdôležitejší deň v živote bol práve v zime? V predošlom dieli zimných inšpirácií sme vás presvedčili o opaku. Svadba môže byť krásna aj v zime. A aby sme vás inšpirovali ešte viac, pripravili sme pre vás druhý diel. Nech sa páči, nechajte sa inšpirovať.

› Čítať ďalej ‹
15 november 2012

Potešte svojich svadobných hostí milou pozornosťou v podobe originálneho balíčka s chutným prekvapením. Je to jednoduché. Stačí napiecť vaše obľúbene čajové pečivo alebo sušienky a ďalej sa riadiť našim návodom. Našim tipom pre prichádzajúce zimné obdobie sú zázvorové sušienky.

› Čítať ďalej ‹
12 november 2012

Biela snehová pokrývka, mráz na oknách, padajúce vločky snehu, … to všetko sú znaky, že zima je už tu. Uvažujete nad svadbou v zimnom období, ale nedokážete si to predstaviť?

Pripravili sme pre vás zimné inšpirácie, v ktorých vám ukážeme, že aj svadba v zime môže mať svoje čaro. Nechajte sa unášať romantickou atmosférou zimných večerov a pri horúcom čajíku a s naším článkom zistite, ako krásne môže vyzerať svadba v zime.

› Čítať ďalej ‹