24 september 2014

Včera sme mali prvý jesenný deň. Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili nový diel svadobných inšpirácií. Jeseň je podľa nás úplne ideálnym ročným obdobím pre konanie svadby. Môže byť trochu melancholická, ale aj rozprávkovo romantická. Ponorte sa do jej čara a zasnívajte sa o svojej rozprávkovej svadbe.

› Čítať ďalej ‹
26 júl 2014

Po dlhšej odmlke spôsobenej prípravou našej kolekcie opäť spúšťame sériu Rendezvous, v ktorej vám prinášame rozhovory so slovenskými svadobnými fotografmi. Dnes sme pre vás vyspovedali ďalšieho pána. Zdenek Vozárik nám prezradil okrem iného, že ani na dovolenke sa nezaobíde bez niekoľkých cvaknutí spúšťou...

› Čítať ďalej ‹
23 júl 2014

Svadobná kytica, to nemusí byť len nudná klasika. Flover prináša nový spôsob viazania kvetov - vyhýba sa konzervatívnemu štýlu a vytvára tak exkluzívne kvetinové dekorácie vhodné pre každú svadbu. Pozrite si letnú farebnú kolekciu kytíc, ktorú sme spolu so šikovnými rukami z flover.sk naladili k našim svadobným setom.

› Čítať ďalej ‹
23 jún 2014

Milé nevesty a ženíchovia, tak a je to tu! Konečne prišla tá chvíľa, keď vám môžeme predstaviť to, na čom sme posledný rok tvrdo pracovali. Je tu naša nová kolekcia...

› Čítať ďalej ‹
15 júl 2013

Určite ste sa pýtali, prečo je na blogu dlhšiu dobu ticho. Nasledujúci krátky článok vám to s radosťou vysvetlí.

› Čítať ďalej ‹
14 január 2013

Sviatky sú už definitívne za nami. Vianočné ozdoby uložené späť v škatuliach, po koláčoch ani omrvinka a kilogramy na váhe ukazujú opäť o čosi väčšie číslo. My máme pre vás ale ešte jeden darček, ktorý sme nestihli rozbaliť počas sviatkov. V rámci série Rendezvous Vám prinášame rozhovor s uznávaným svadobným fotografom. To sa nepodarí každý deň. Ján Čechovský, skvelý človek a fotograf nám prezradil niečo viac o sebe a svojej tvorbe. Nech sa páči.

› Čítať ďalej ‹