4 ľudia = 1 pompom

 

Sme pompom, štyria mladí kreatívni ľudia, s vášňou pre poctivú prácu, grafický dizajn, lásku k prírode a handmade. Vytvárame netradičné svadobné oznámenia, pretože si myslíme, že aj svadobný deň si zaslúži štýlové svadobné tlačoviny. Celé to všetko nevzniklo iba tak, z ničoho nič, niekde na lúke pod stromom. Na začiatku bola láska, k nej sa pridala radosť z tvorby a túžba vytvoriť niečo nové. Stále nás však čakala ešte dlhá cesta, kým sme sa dostali tam, kde sme dnes. Toto prehnúť, tamto vystrihnúť, tu zmeniť farbu, tam vymeniť písmo… 

 
pompom_zakulisie.jpg
 

Dnes sme hrdí na to, že Vám môžeme predstaviť pompom. Značku ktorá spája všetko to, čo máme radi. Naším hlavným cieľom je prinášať originálne príbehy na papieri, ktoré pomôžu dotvoriť Váš "deň dé". Inšpiráciou nám boli príbehy lásky, ktoré každodenne vznikajú všade okolo nás. A možno práve ten Váš pomôžu vyrozprávať naše svadobné oznámenia. Veríme preto, že sa v niektorom z našich príbehov nájdete

 

 
 
Monika Grossová  Mám rád b icykle, písmo, magazíny čokoláda s rodinou. Držím sa hesla "W  ork hard & be nice to people."

Monika Grossová

Šťastná mamička na plný úväzok. Milujem škoricovú zmrzlinu, lúčne kvety a hudbu Lenky Filipovej. Handmade vecičky od šikovných ľudí sú pre mňa to pravé potešenie.

Martin Gross  Mám rád bicykle, písmo, magazíny čokoláda s rodinou. Držím sa hesla "Work hard & be nice to people."

Martin Gross

Vášnivý cyklista a grafický dizajnér na voľnej nohe. Zbieram zápisníky, pekné magazíny a knihy o značkách. Naradšej mám rána pri východe slnka so šálkou zeleného čaju. 

 
 
Katarína Valjentová  Mám rád bicykle, písmo, magazíny čokoláda s rodinou. Držím sa hesla "Work hard & be nice to people."

Katarína Valjentová

Nadšená knihomoľka. Ideálne chvíle sú pre mňa tie s knihou v jednej ruke a kávou v druhej. Zbožňujem čokoládu, vôňu čerstvo natrhaných fialiek, všetko levanduľové a chvíle s rodinou.

Martin Uhrín  Mám rád bicykle, písmo, magazíny čokoláda s rodinou. Držím sa hesla "Work hard & be nice to people."

Martin Uhrín

Neposedný workoholik. Milujem pekne uložené písmenká, suché víno a dobre pripravenú kávu. Heslom môjho dňa je: "pomalí ale vytrvalí vždy vyhrávajú".