Vy sa pýtate, my odpovedáme

Naše produkty

Prečo vaša kolekcia obsahuje iba 10 svadobných setov?

10 príbehov sa niekomu môže zdať málo. Nám nie. Sme iní ako ostatné svadobné agentúry a sme na to patrične hrdí. Do každého príbehu sme vložili kúsok z nás. Každé jedno oznámenie vyrozpráva svoj jedinečný príbeh hneď po vybratí z obálky. Pri tvorbe sme venovali množstvo pozornosti drobným detailom. Tu sme pridali stužku, tam sme to zahli. Udržať kvalitu na úkor kvantity je naším cieľom, preto Vám v kolekcii ponúkame "len" 10 príbehov.

Príbeh oznámenia sa nám veľmi páči, ale farba neladí k našej výzdobe. Je možné prispôsobiť farebnosť?

Áno. Rozumieme potrebe prispôsobiť farebnosť tlačovín k zvolenej výzdobe, tak aby všetko spolu pekne hralo. Stačí nám napísať požiadavku a spoločne nájdeme vhodné riešenie.

Je možné upravovať texty na oznámeniach podľa našich požiadaviek?

Samozrejme. Či už potrebujete texty preložiť do iného jazyka, alebo chcete pridať pre hostí doplňujúcu informáciu, navrhneme Vám riešenie tak, aby koncept oznámenia ostal zachovaný.

Chceli by sme aj iné tlačoviny ako bežne ponúkate (napr. etikety na fľaše), v rovnakom štýle ako svadobné oznámenia. Budete nám ich vedieť vyrobiť?

Pokúsime sa. Stačí ak v poznámke naceňovacieho formuláru pripíšete svoje požiadavky a my Vám určite navrhneme vhodné riešenie.

Dodávka produktov

Nežijeme v Slovenskej republike. Viete nám poslať oznámenia aj do zahraničia?

Máme aj zahraničných klientov a hotový balík s tlačovinami Vám pošleme aj na Severný pól, ak to bude v našich silách. Pokojne sa nás spýtajte či to zvládneme.

Horí nám termín. Koľko trvá tlač produktov? / Koľko potrvá kým budeme tlačoviny držať v rukách?

Po úhrade zálohy si od Vás vyžiadame všetky potrebné údaje na svadobné oznámenie (mená, dátum, miesto...), zoznam mien na menovky na stôl, obsah menu lístka. Graficky upravíme svadobný set a pošleme Vám ho na schválenie, prípadne spracujeme korekcie podľa Vašich pripomienok. Po schválení zadáme dokumenty do tlače. Posledný krok je ich finalizácia, uviazanie, zabalenie a odoslanie na Vašu adresu. Celý proces od zadania do tlače po doručenie oznámení trvá orientačne 14 dní.

Na čo sa môžeme tešiť pri otváraní balíka?

Poštár vám prinesie balík s naviazanými oznámeniami pripravenými na odoslanie. Stačí vypísať adresy blízkych a oznámenia zaniesť na poštu, to za vás už nespravíme :) Ak si objednáte aj iné tlačoviny, určite ich nájdete v balíku pripravené na použitie.

Ceny

Páčia sa nám vaše oznámenia, ale neuvádzate ich cenu. Ako ju zistíme?

Je to jednoduché, stačí ak nás požiadate pri vybranom oznámení o nezáväznú cenovú ponuku pomocou jednoduchého formulára, ktorý vyplníte a my sa už o ostatné postaráme. Ak si neviete poradiť s formulárom, napíšte nám email na info@pompom.sk

Máte pevne stanovený cenník?

Cena tlače sa vždy odvíja od počtu kusov, čím väčší počet tým je cena za kus nižšia. Preto ku každej požiadavke pristupujeme individuálne. Vy len vyplníte počet kusov a o ostatné sa postaráme my. Nenútime vás komplikovane rátať si cenu cez rôzne kalkulačky.

Prečo je cena za oznámenia vyššia ako u konkurencie?

Našu pozornosť venujeme kvalite, nie kvantite. Tlačíme na vysoko kvalitné kreatívne papiere, dokončovacie práce robíme ručne. Každú objednávku skontrolujeme, uviažeme, poskladáme, takže každý jeden produkt prejde našimi rukami.